Арсенал Ваших можливостей! Українською in English

тел./факс: + (38 044) 285 07 77
+ (38 044) 285 08 77

Про нас Структура Наша наукова діяльність Гостьова книга Контакти Мапа сайту
Чи допускається отримання попередньої оплати за товари та послуги, що закуповуються за державний кошт?

Особливості укладання договору про закупівлю продукції регламентуються ст. 34 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” від 22 лютого 2000 року.

Цим же законом (ст.ст. 20, 21) визначено, що умовами участі в тендері є попереднє ознайомлення Учасника з умовами тендеру, оскільки Замовник тендеру надсилає або надає учаснику тендерну документацію протягом трьох робочих днів з дня отримання від нього запиту про надання необхідних документів.

Тендерна документація, відповідно до вимог закону, повинна містити зазначення основних умов, які обов'язково будуть включені до договору про закупівлю чи проекту договору про закупівлю.

З аналізу чинних нормативних актів з цього питання можна зробити висновок, що прямої заборони щодо попередньої 100% оплати за товари чи послуги, що придбаваються за державний кошт, чинне законодавство не містить. Всі умови по оплаті продукції визначаються умовами закупівель чи тендеру під час оголошення про його проведення, а також тендерною документацією.

Про нас Структура Наша наукова діяльність Гостьова книга Контакти Мапа сайту
Контакы вул. Немировича-Данченка, 14/13
Київ, Україна 01133
тел./факс: + (38 044) 285 07 77
+ (38 044) 285 08 77
E-mail: general@arsenal-lf.com.ua


© Юридична компанія «Арсенал», 1996-2018
Розроблено у «White Studio»